Інформація щодо результатів антидемпінгових розслідувань

Антидемпінгові заходи стосовно імпорту карбаміду сухого до Сполучених Штатів Америки були запроваджені в США з 1987 року щодо імпорту з країн СРСР зі ставкою мита 68,26%, а після розпаду СРСР у 1991 році – розподілились на 15 країн Союзу, в тому числі Україну.

Відповідно до повідомлення, опублікованого в офіційному віснику США «Federal Register» від 30.12.2016р., за результатами четвертого п’ятирічного перегляду антидемпінгових заходів щодо сухого карбаміду у зв’язку із закінченням строку їх застосування, Міністерством торгівлі США було прийнято рішення про припинення з 20.12.2016 застосування заходів щодо українського товару.

Також повідомляємо, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 27.12.2016 р. прийняла рішення № АД-363/2016/4411-05, згідно з яким вирішила застосувати протягом п’яти років остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну товару походженням з Російської Федерації, що має такий опис:

сечовина (карбамід), у тому числі у водному розчині, та суміші сечовини та нітрату амонію у водному або аміачному розчині походженням з Російської Федерації, що імпортується в Україну та класифікується згідно з УКТЗЕД за кодами 3102 10 та 3102 80 00 00 відповідно. (Урядовий кур’єр, 30.12.2016 р.) Рішення Комісії набирає чинності через 60 днів з дня опублікування цього повідомлення. (http://www.ukurier.gov.ua)

Вітаємо вітчизняних виробників з усуненням певних перешкод на ринку мінеральних добрив і бажаємо успіхів у подальшій роботі.

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти