«УКРПЛАСТИК» відзначив 90-річний ювілей

Провідний виробник гнучких пакувальних матеріалів відзначив 90-річний ювілей. 29 червня 1927 року в Києві було створено підприємство з виробництва тари.

З 1932 року розвиток підприємства тісно пов'язаний з інноваційними технологіями та підвищенням експортного потенціалу економіки. Історія компанії – це історія унікальних відкриттів, випробувань, період перемог і рекордних досягнень.

Завдяки таланту і стратегічній інженерній думці видатного вченого та винахідника Олександра Олексійовича Галкіна, який понад 20 років керував підприємством, практично з нуля було створено новий, експортоорієнтований сегмент економіки  – виробництво упаковки на основі багатошарових полімерних матеріалів  для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Реалізовані проекти, яким досі немає аналогів у світі.

Сьогодні «УКРПЛАСТИК» є базовим підприємством міжнародного холдингу IMMER Group та виробляє сучасні пакувальні матеріали для регіональних компаній і транснаціональних корпорацій у 35 країнах світу. Запатентовані пакувальні рішення компанії екологічні та безпечні, зменшують харчові відходи та подовжують термін придатності продуктів за рахунок бар'єрних властивостей. Матеріали, які застосовуються, повністю переробляється та можуть використовуватися вдруге. 

У день ювілею «УКРПЛАСТИКА» вітання від партнерів та клієнтів, а також нагороди і відзнаки Кабінету Міністрів України, Союзу хіміків України, Київської міської державної адміністрації та мера Києва отримали  найкращі професіонали підприємства. За словами Ірини Мірошник, президента IMMER Group, саме працівники є найбільшою цінністю компанії, яка з 1927 року розвиває інноваційний вектор економіки. «Завдяки високому професійному потенціалу нашої  команди ми день за днем поліпшуємо якість життя мільйонів людей. Спеціалісти компанії вирішують складні технологічні завдання, розробляють нові екологічні та безпечні пакувальні рішення для виробників різних галузей, створюють  нові тренди пакувальної індустрії та підтримують традиції високої відповідальності, професіоналізму, патріотичного ставлення до свого діла», – підкреслила Ірина Мірошник. – «УКРПЛАСТИК» цінує багаторічне співробітництво зі своїми клієнтами і партнерами, професійними товариствами та вишами. Ми переконані, що 90 років – тільки початок нового етапу розвитку. Попереду – нові цікаві проекти та досягнення».

Довідка: Immer Group – один із потужних світових виробників гнучких пакувальних матеріалів. Включає два заводи – UKRPLASTIC и Immer Digital, науково-дослідницький центр, дизайн-студію, філії в 10 країнах Північної, Центральної та Східної Європи. Упаковка експортується до 35 країн світу. Продукція компанії відповідає екологічним та законодавчим вимогам усіх ринків збуту, включно з ЄС та США.

 

За матеріалами Прес-служби ПАТ "УКРПЛАСТИК"

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти