Вітаємо із Днем хіміка!

 

Шановні колеги!

Союз хіміків України щиро вітає вас із професійним святомДнем хіміка!

Це свято є доброю нагодою, щоб засвідчити вам глибоку повагу й висловити найтепліші побажання.

Незважаючи на наше нелегке сьогодення, багатьом трудовим колективам все ж таки вдається нарощувати обсяги виробництва, розширювати асортимент хімічної продукції – завдяки самовідданій праці фахівців, їх науковим пошукам, освоєнню нових технологій, використанню креативних ідей та новацій.

Нехай завжди, як і сьогодні, на вашу адресу лунають слова вдячності й підтримки! Від душі бажаємо, щоб наша держава робила все можливе для збереження галузі, аби хімічна промисловість України зміцнювала свої позиції на вітчизняному й зарубіжному ринках та гармонійно розвивалася!

Зичимо трудових перемог у нашій складній та небезпечній праці, збереження і навіть збільшення числа робочих місць та гідної заробітної плати!

Міцного здоров’я всім, родинного добробуту, миру і щастя!

 

Президент Союзу хіміків України                        О.Г. Голубов

25.05.2018 р.

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти