Союз хіміків України вітає колектив компанії IMMERUkrplastic з отриманням «GoldenCylinderAwards 2017»

Союз хіміків України щиро вітає компанію IMMERUkrplastic із визнанням найкращими з кращих на світовому рівні і бажає динамічного розвитку, зміцнення позицій на ринку, подальшого процвітання та нових звершень.

 

 

 

 

  

Компанія IMMER Ukrplastic (IMMER Group) отримала найпрестижнішу професійну нагороду поліграфічної галузі «Golden Cylinder Awards 2017». Нагороди отримано у двох номінаціях. А за рішенням журі за зразок упаковки для вологих серветок компанія визнана і як «Краща з найкращих в упаковці» («The Best of the Best Packaging»).

Розробки IMMER Ukrplastic перемогли одразу в двох номінаціях. Один золотий циліндр отриманий за зразок упаковки для вологих серветок в категорії «Упаковка, етикетка, ламінати» ( «The Packaging and Label-Film / Film Lamination»). Другу переможну статуетку отримала невидима технологія захисту бренду «Track and Trace» у номінації «Технічні інновації та підготовка зображень» ( «The Technical Innovation - Image Preparation»)..

«Це високе визнання для всього нашого колективу. Ця перемога, як і центру R&D, IT фахівців і кожного друкаря - тільки разом ми можемо бути кращими. Наша розробка інноваційної та однієї з найефективнішою технологією захисту бренду - це шлях до світу без контрафактної та неякісної продукції. Головною особливістю цієї нової технології також є те, що вперше є можливість використовувати її як частину дигитального маркетингу. Потрібно також відзначити, що технологія в такому вигляді взагалі вперше застосована для гнучкої упаковки "- розповіла президент IMMER Group Ірина Мірошник.

Невидима технологія захисту бренду «Track and Trace» розроблена спільно зі швейцарською компанією U-NICA. Метод дозволяє миттєво визначити підробку і інформувати споживача в режимі on-line через мобільний додаток. Відстежити пересування товару можливо завдяки маркуванню упаковки унікальним кодом продукту і номером з інформацією про походження і місцерозташування продукту. Ця унікальна система дає можливість знизити і навіть повністю ліквідувати «сірий» і «чорний» імпорт. А також дає виробникові можливість відчути на собі всі переваги захисту товару і прямого контакту з покупцем.

У категорії «Упаковка, етикетка, ламінати» найкращою було визнано упаковку для вологих серветок. Судді відзначили, що пастельний фон упаковки є найскладнішим у чотирикольоровому друку і виконано з високою якістю. «Упаковка виготовлена методом стохастичного растрування, який є інноваційним для поліграфії гнучкої упаковки. Все градієнти виконані з дотриманням плавності переходу від глибоких тіней до світлих тонів. Зображення виглядає реалістичним і об'ємним» - було відзначено на технічному форумі конкурсу.

Конкурс ініційовано у 1981 році Американською асоціацією глибокого друку Gravure Association of America (GAA). Щорічно понад 500 виробників Америки та Європи змагаються за якістю та інноваційностю своєї продукції. Журі конкурсу складається з фахівців і експертів галузі зі світовим ім'ям і бездоганною репутацією. IMMER Ukrplastic бере участь в міжнародному професійному конкурсі «Golden Cylinder Awards» з 1999 року. Завдяки впровадженню інноваційних технологій з виробництва пакувальних матеріалів, компанія понад 12 раз ставала кращою у різних номінаціях конкурсу «Golden Cylinder Awards».

Більш детальна інформація за посиланням:

 http://www.gaa.org/sites/default/files/PDF/2017GoldenCylinderWinners_PackProdLabel.pdf

 IMMER Group - один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток. IMMER Group - міжнародна група компаній, до якої входять IMMER Ukrplastic, IMMER Digital і IMMER Design Studio. IMMER Group забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів і використовує широкий спектр технологій.

Історія IMMER GROUP почалася в 1927 році і вже понад 20 років забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів. Група підприємств входить до ТОП-15 європейських виробників галузі. IMMER GROUP є членом Європейської асоціації гнучкої упаковки, ERA, WPO. Компанія є активним учасником екологічної ініціативи Safe Food і Responsible Care

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти