Ірину Мірошник переобрано членом правління Європейської асоціації глибокого друку

 

Президента IMMER Group Ірину Мірошник переобрано членом правління Європейської асоціації глибокого друку (ERA). Засідання Генеральної асамблеї ERA, на якому розглядалось питання про обрання членів правління Асоціації, відбулось 24 вересня 2018 року в Страсбурзі (Франція).

Детальніше...

ДУ "НІОХІМ" - 95 років!

 

21 вересня 2018 року виповнилося 95 років від дня заснування Державного науково-дослідного  і проектного інституту основної хімії (м. Харків).

Союз хіміків України поздоровляє колектив інституту з цією знаменною датою!

Текст  привітання

Детальніше...

Відбулася нарада щодо необхідності розроблення Стратегії розвитку хімічної промисловості

11 вересня 2018 року за ініціативи Союзу хіміків України та Федерації роботодавців України, за участю народних депутатів, представників підприємств хімічної промисловості, галузевих науково-дослідних і проектних інститутів та Інститутів відділення хімії НАН України відбулося обговорення поточного стану хімічної галузі України, шляхів виведення хімічної промисловості із кризи та пропозицій щодо розроблення Стратегії розвитку хімічної промисловості України на період до 2030 року.

Детальніше...

АНОНС. XI Міжнародна виставка LABComplEX

Інформуємо, що 17-19 жовтня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться XI Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України.

У рамках заходу буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Детальніше...

Вітаємо із Днем хіміка!

 

Шановні колеги!

Союз хіміків України щиро вітає вас із професійним святомДнем хіміка!

Детальніше...

Інформація про негативні наслідки для української хімічної промисловості у зв'язку з ростом імпорту сірчаної кислоти

У грудні 2017 року Парламент України ухвалив у першому читанні законопроект № 7206 «Купуй українське, плати українцям».

Ураховуючи, що значне збільшення імпорту мінеральних добрив, сірчаної кислоти і олеуму призвело до різкого скорочення обсягів виробництва цієї продукції вітчизняними виробниками, Союз хіміків України, який стоїть на захисті інтересів українських хімічних підприємств, повністю підтримує цей законопроект.

Детальніше...

Високий рівень флексографічного друку IMMER GROUP відзначено на престижному конкурсі

Якісно новий рівень флексографічного друку IMMER Group було відзначено нагородою престижного конкурсу Європейської промислової асоціації флексографічного друку (EFIA) «Print Awards 2018» 14 березня 2018 року. Упаковці, яку було вироблено на IMMER Ukrplastic, присвоєно бронзу в категорії «Флексографський друк на плівці».

Детальніше...

Союз хіміків України відзначає 20-річний ювілей

Шановні хіміки України, дорогі друзі та колеги!

 

28 січня 2018 року виповнюється 20 років із дня заснування Союзу хіміків України.

 

 

 

Детальніше...

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти