АНОНС. XI Міжнародна виставка LABComplEX

Інформуємо, що 17-19 жовтня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться XI Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України.

У рамках заходу буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Детальніше...

Вітаємо із Днем хіміка!

 

Шановні колеги!

Союз хіміків України щиро вітає вас із професійним святомДнем хіміка!

Детальніше...

Інформація про негативні наслідки для української хімічної промисловості у зв'язку з ростом імпорту сірчаної кислоти

У грудні 2017 року Парламент України ухвалив у першому читанні законопроект № 7206 «Купуй українське, плати українцям».

Ураховуючи, що значне збільшення імпорту мінеральних добрив, сірчаної кислоти і олеуму призвело до різкого скорочення обсягів виробництва цієї продукції вітчизняними виробниками, Союз хіміків України, який стоїть на захисті інтересів українських хімічних підприємств, повністю підтримує цей законопроект.

Детальніше...

Високий рівень флексографічного друку IMMER GROUP відзначено на престижному конкурсі

Якісно новий рівень флексографічного друку IMMER Group було відзначено нагородою престижного конкурсу Європейської промислової асоціації флексографічного друку (EFIA) «Print Awards 2018» 14 березня 2018 року. Упаковці, яку було вироблено на IMMER Ukrplastic, присвоєно бронзу в категорії «Флексографський друк на плівці».

Детальніше...

Союз хіміків України відзначає 20-річний ювілей

Шановні хіміки України, дорогі друзі та колеги!

 

28 січня 2018 року виповнюється 20 років із дня заснування Союзу хіміків України.

 

 

 

Детальніше...

УПАКОВКА IMMER GROUP – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ WPO «WORLDSTAR AWARD 2018»

Виробник гнучкої упаковки IMMER Group, завоював дві нагороди на найбільшому в світі професійному конкурсі WorldStar Awards 2018. У категорії «упаковка для харчових продуктів» перемогли дві серії упаковок, виготовлених для Європейського ринку.

Детальніше...

Інформація щодо загрози ухвалення податкових законопроектів

Інформуємо Вас про те, що в липні ц. р. Союз хіміків України, у числі інших галузевих об’єднань та бізнес-асоціацій, підписав відкрите звернення до очільників України стосовно пакету законопроектів №№ 4835-д, 4836, 4837, 6602, у якому наголошувалося на тому, що запропоновані цими законопроектами ініціативи щодо введення податку на виробництво упаковки та стимулювання спалювання побутових відходів не відповідають практиці Європейського Союзу  і що запровадження такого підходу завдасть невиправної шкоди економіці, довкіллю та здоров’ю громадян.

Детальніше...

Союз хіміків України вітає колектив компанії IMMERUkrplastic з отриманням «GoldenCylinderAwards 2017»

Союз хіміків України щиро вітає компанію IMMERUkrplastic із визнанням найкращими з кращих на світовому рівні і бажає динамічного розвитку, зміцнення позицій на ринку, подальшого процвітання та нових звершень.

 

 

 

 

  

Детальніше...

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти