Вічна пам'ять

Союз хіміків України з великим сумом і скорботою сповіщає про те, що 26 липня 2021 року на 70-му році життя відійшов у вічність Мешков Володимир Васильович – виконавчий директор Союзу хіміків України, колишній керівник Департаменту хімічної промисловості в Мінпромполітики, директор провідних хімічних підприємств (Роздільська СІРКА, РІВНЕАЗОТ, УКРХІМТРАНСАМІАК).        

Свій життєвий шлях Володимир Васильович присвятив хімічній промисловості, мав велику повагу та авторитет серед колег і друзів. Його досвід, високий професіоналізм і людська мудрість завжди слугували меті відродження та розвитку вітчизняної хімічної галузі.

Винятковими якостями Володимира Васильовича завжди були чуйність і щира турбота про тих, хто цього потребує.

Глибоко сумуємо і важко переживаємо втрату справжнього професіонала, порядної людини з добрим серцем. Це  надзвичайна втрата і для нас, і для всієї хімічної галузі. Світла пам'ять про Володимира Васильовича назавжди збережеться в умах і серцях усіх, хто знав його і працював разом з ним.

Вічна пам'ять! 

            Прощання відбудеться 27 липня 2021 року о 16-00 на території  клінічної лікарні "Феофанія" (ритуальна зала).

 

З повагою

Президент Союзу хіміків України                                                                       Олексій Голубов

 

Висловлюємо співчуття

Шановні друзі, колеги!

30 травня 2021 року пішов із життя і професійної спільноти наш колега ДМИТРІЄВ Євген Іванович, колишній Голова правління заводу «Кримський титан».

Євген Іванович народився 1947 року в м. Мелітополь у родині вчителів.

Трудову діяльність розпочав у 1965 р. слюсарем-токарем ковальсько-пресового цеху Мелітопольського заводу ім. Воровського.

Детальніше...

Сєвєродонецькому "Азоту" – 70 років

У ці святкові дні відзначає свій ювілей ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» 

Шановні колеги!

Союз хіміків України щиро вітає трудовий колектив  ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» із 70-річчям!  

Славетна історія розвитку та сучасний стан виробництва вражає! Шлях від колишнього Лисичанського хімічного комбінату до провідного підприємства – флагмана хімічної промисловості  був непростим, але переможним.

Детальніше...

Привітання з Днем хіміка

Шановні друзі та колеги!

Від щирого серця вітаю багатотисячний колектив хіміків України з професійним святом – Днем хіміка!

Незважаючи на безпрецедентну ситуацію у світі, хімічна галузь  життєво важлива складова економічної інфраструктури  продемонструвала дивовижну стійкість і швидко знаходила рішення на виклики сьогодення завдяки всім вам і вашій відданості нашій галузі.

В основі діяльності хімічної промисловості лежить безпека - від початкових НДДКР до кінцевого використання хімічних продуктів. Тож закликаю Вас внести свій науковий, виробничий, технологічний, екологічний та економічний досвід у просування принципів «зеленої хімії», у підтримку технологій рециркуляції хімічних речовин задля створення безпечного майбутнього нашої планети.

Переконаний, що ваша нелегка відповідальна наполеглива праця забезпечить стабільність і конкурентоспроможність вітчизняної хімічної промисловості.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, Миру, злагоди,  сталого добробуту і гарного настрою. Щиро вірю, що нам до снаги піднести хімічну галузь України до нових висот!

Олексій ГОЛУБОВ

Президент Союзу хіміків України       

                                                                                                        

 

Нарада в Мінекономіки щодо стану і перспектив ринку мінеральних добрив України

18.05.2021 р. у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відбулася зустріч представників асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» і представників виробників добрив.

Детальніше...

АНОНС. XIII Міжнародна виставка LABComplEX

Інформуємо про те, що з 19 по 21 жовтня 2021 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройде XIІI Міжнародна виставка LABComplEX «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech».

На Виставці буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, великий вибір спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Під час роботи Виставки відбудуться конференції, семінари, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі.

Детальніше...

Вебінар АСЕУ

Асоціація сонячної енергетики України (АСЕУ) запрошує власників підприємств хімічної промисловості і фармації на безкоштовний вебінар на тему: «Як забезпечити власні потреби сонячною електроенергією підприємствам хімічної промисловості та фармації?», що відбудеться 15 грудня ц.р. о 15:00 на платформі ZOOM.

Під час вебінару буде обговорено всі аспекти будівництва сонячної станції для надійного забезпечення бізнесу власною електроенергією, розвіяно міфи про високу вартість чистої енергії сонця, продемонстровано переваги використання сонячної енергії бізнесом для власних потреб.

Детальніше про подію та умови участі можна дізнатися в анонсі АСЕУ.

 

Інфраструктурні та енергозберігаючі проекти – підприємцям та територіальним громадам

У Києві пройшла відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів УСПП для об’єднаних територіальних громад. Серед учасників – більше 370 представників з Латвії, Литви та України, а сам захід знайшов підтримку Міністерства розвитку громад та територій України.

Детальніше...

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти