Галузева заохочувальна відзнака - нагрудний знак «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України»

У 2008 році за рішенням Загальних зборів (Ради директорів) членів Союзу хіміків України  для нагородження найкращих працівників хімічної галузі було розроблено «Положення  про галузеву відзнаку - нагрудний знак «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».

 

«Положення  про галузеву відзнаку - нагрудний знак «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України»

1. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України» (далі – Нагрудний знак) є галузевою заохочувальною відзнакою Союзу хіміків України та ЦР профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України.

1.2. Нагрудним знаком нагороджуються:

• Високопрофесійні спеціалісти, майстри, інженерно-технічні, наукові працівники та робітники підприємств і організацій хімічного комплексу України за значні досягнення у виконанні програм розвитку, покращення якості продукції, зниження її енергоємності та собівартості, вдосконалення техніки і технологій, створення та освоєння виробництва нових видів продукції, підвищення продуктивності праці та ефективності виробництва в цілому, які пропрацювали в хімічній галузі не менше 10 років.

• Спеціалісти організацій інших галузей промисловості, які зробили значний внесок у науково-технічний прогрес хімічного комплексу України, підготовку кадрів та інше.

• Представники громадських організацій, відомі громадські, політичні та наукові діячі, педагогічні працівники, державні службовці, представники громадськості за видатні заслуги та особистий вагомий внесок у розвиток хімічної галузі промисловості України.

• Співробітники Міністерства промислової політики України за значні досягнення в праці.

1.3. Нагороди вручаються з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.

1.4. Нагрудним знаком особа нагороджується тільки один раз.

1.5. Рішення про нагородження Нагрудним знаком ухвалюється спільним рішенням Союзу хіміків України та ЦР профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України.

2. Порядок представлення до нагородження Нагрудним знаком

2.1. Висунення кандидатур для відзначення Нагрудним знаком здійснюється гласно, як правило, в колективі підприємства, установи, організації, де працює особа, яку представляють до нагородження. Клопотання (лист) про нагородження за підписом керівника та відповідного профспілкового органу подаються до Союзу хіміків України або до ЦР профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України.

2.2. Подання відповідно до доданого Нагородного листа про відзначення Нагрудним знаком працівників Міністерства промислової політики України вноситься департаментом розвитку хімічної промисловості за узгодженням із заступником міністра.

2.3. Президент Союзу хіміків України та Голова ЦР профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України можуть виступати із власною ініціативою щодо нагородження Нагрудним знаком.

2.4. У поданні зазначаються заслуги працівника, які стали підставою для порушення питання про нагородження, та подається біографічна довідка на особу, представлену до нагородження, яка готується для працівників Міністерства Управлінням кадрів, а для працівників інших установ, громадських діячів – відповідними підрозділами цих установ.

3. Порядок вручення Нагрудного знака

3.1. Вручення Нагрудного знака проводиться Президентом Союзу хіміків України разом із Головою ЦР профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України.

3.2. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці. Вручення Нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат працівників, товариств, громадських організацій тощо.

3.3. Особі, нагородженій Нагрудним знаком, видається посвідчення про галузеву заохочувальну відзнаку Нагрудний знак «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України» за підписом Президента Союзу хіміків України та Голови ЦР профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України (особами що виконують їх обов’язки).

3.4. У трудовій книжці особи, удостоєної Нагрудного знака, за місцем роботи робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера рішення.

3.5. Особі, нагородженій Нагрудним знаком, виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі подвійної середньомісячної заробітної плати по підприємству (установі, організації) за рахунок коштів підприємства (установи, організації), де працює ця особа.

3.6. Особі, нагородженій Нагрудним знаком, можуть встановлюватись щомісячні надбавки до посадового окладу у розмірі, визначеному Галузевою угодою та колективним договором підприємства (установи, організації).

3.7. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.

3.8. Втрачений Нагрудний знак повторно не видається.

 

Додатки: 1. Малюнок знака.

              2. Посвідчення.

              3. Форма Нагородного листа.

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Увійти