Інформація щодо загрози ухвалення податкових законопроектів

Інформуємо Вас про те, що в липні ц. р. Союз хіміків України, у числі інших галузевих об’єднань та бізнес-асоціацій, підписав відкрите звернення до очільників України стосовно пакету законопроектів №№ 4835-д, 4836, 4837, 6602, у якому наголошувалося на тому, що запропоновані цими законопроектами ініціативи щодо введення податку на виробництво упаковки та стимулювання спалювання побутових відходів не відповідають практиці Європейського Союзу  і що запровадження такого підходу завдасть невиправної шкоди економіці, довкіллю та здоров’ю громадян.

Текст звернення можна переглянути тут.

Крім того, пропонуємо Вам ознайомитися з думкою фахівців Федерації роботодавців України та екологів стосовно цих законопроектів:

http://fru.ua/ua/events/business-events/fru-zanepokoiena-prosuvanniam-zakonoproektu-4835-d-z-koruptsiinymy-oznakamy-i-obtiazhenniamy-dlia-biznesu

https://www.epravda.com.ua/columns/2017/11/8/630937/

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти