Привітання з Днем хіміка

Шановні друзі та колеги!

Від щирого серця вітаю багатотисячний колектив хіміків України з професійним святом – Днем хіміка!

Незважаючи на безпрецедентну ситуацію у світі, хімічна галузь  життєво важлива складова економічної інфраструктури  продемонструвала дивовижну стійкість і швидко знаходила рішення на виклики сьогодення завдяки всім вам і вашій відданості нашій галузі.

В основі діяльності хімічної промисловості лежить безпека - від початкових НДДКР до кінцевого використання хімічних продуктів. Тож закликаю Вас внести свій науковий, виробничий, технологічний, екологічний та економічний досвід у просування принципів «зеленої хімії», у підтримку технологій рециркуляції хімічних речовин задля створення безпечного майбутнього нашої планети.

Переконаний, що ваша нелегка відповідальна наполеглива праця забезпечить стабільність і конкурентоспроможність вітчизняної хімічної промисловості.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, Миру, злагоди,  сталого добробуту і гарного настрою. Щиро вірю, що нам до снаги піднести хімічну галузь України до нових висот!

Олексій ГОЛУБОВ

Президент Союзу хіміків України       

                                                                                                        

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти