Всеукраїнський турнір юних хіміків

18-20 січня 2022 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», хімічним факультетом Київського національного університету ім. Т. Шевченка та агробіологічним факультетом Національного університету біоресурсів і природокористування України, за підтримки Союзу хіміків України проведено П’ятий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка як індивідуальне змагання для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Фінал турніру відбувся в очному форматі і проходив на базі трьох факультетів провідних закладів вищої освіти України. На змагання до м. Києва приїхали учасники фінального етапу з Вінницької, Донецької, Житомирської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської та Хмельницької областей.

Метою Турніру є надання можливості учнівській молоді спробувати свої сили у вирішенні цікавих, дослідницьких, експериментальних завдань з хімії, отримати порівняльну оцінку своїх знань і умінь.

За результатами змагань журі визначило переможця та призерів Турніру, що стали номінантами і отримали почесні медалі імені академіка В. В. Скопенка за зайняте І, ІІ і ІІІ місце відповідно.

Ними стали: Камалова Еліна Максимівна, учениця 10 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області – 92 бали, Хімчик Варвара Віталіївна, учениця 11 класу КЗО науковий медичний ліцей "Дніпро" ДОР Дніпропетровської області - 90,5 балів і Федоренко Олександр Юрійович, учень 10 класу Овруцького ліцею № 1 Житомирської області – 89,5 балів. Переможець турніру та призери нагороджені Дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів.

Президент Союзу хіміків України Олексій Голубов привітав молодь з особистими досягненнями у вивченні хімії – цариці наук – і нагородив лауреатів Почесними грамотами Союзу хіміків України та цінними подарунками.

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти