Антверпенська декларація набрала 1000 підписів

Європейська рада хімічної промисловості Cefic опублікувала пресреліз, у якому зазначено, що Антверпенська декларація та її заклик до Європейського промислового курсу отримали значний сплеск підтримки.

Антверпенська декларація була представлена 73 лідерами галузі 20 лютого 2024 року на Європейському промисловому саміті президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн і прем'єр-міністру Бельгії Александру Де Кроо. Нагадаємо, що Союз хіміків України був у складі ініціативної групи перших підписантів. Ми пишаємося тим, що до Декларації приєдналося понад 1000 провідних європейських організацій, демонструючи консолідацію та рішучість Європейської промисловості перед лицем безпрецедентних економічних проблем.

Напередодні спеціального засідання Європейської Ради, що відбудеться цього тижня, Марко Менсінк, генеральний директор Cefic, підкреслив: «Ми закликаємо лідерів ЄС включити наш заклик до нової стратегічної програми і політики ЄС на наступні п'ять років та інтегрувати Промисловий курс у структуру і бюджет нової Європейської комісії».

«Антверпенська декларація дасть змогу реалізувати Зелений курс, гарантувати, що промисловість залишиться конкурентоспроможною на глобальному рівні та зберегти високоякісні робочі місця для європейських робітників у Європі», – зазначив Олексій Голубов, президент Союзу хіміків України.

Антверпенська декларація слугує тривожним дзвінком для осіб, які ухвалюють рішення в Європі, викладаючи загально узгоджену структуру з десяти ключових пунктів, у яких наголошується на необхідності розв'язання проблеми високих цін на енергоносії, створення спільної європейської інфраструктури, забезпечення безпеки постачань сировини, сприяння більш розумним інноваціям та стимулювання попиту на стійку продукцію. Декларація також виступає за створення надійної інвестиційної бази для технологій і закликає до використання єдиного ринку, щоб гарантувати збереження бізнесу в Європі.

«Вимоги Антверпенської декларації є тотожними з тими, що СХУ послідовно втілює та вимагає впроваджувати в Україні від власного Уряду. Тому ми не мали жодних коливань, підписуючи цей документ, оскільки це також і вимоги національної хімічної галузі», – додав віцепрезидент СХУ Ігор Гольченко.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо Антверпенської декларації про Європейський промисловий курс, відвідайте сайт: anwerp-declaration.eu.

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти