Нарада технічних директорів підприємств хімічної промисловості

 12 липня 2012 відбулася нарада технічних директорів підприємств хімічної промисловості з проблемних питань впровадження енергоефективних проектів у діючому виробництві із використанням сучасних наукових розробок вітчизняних галузевих інститутів та досягнень академічної науки в галузях хімічної технології, матеріалознавства та технологічного обладнання.

     На нараді було заслухано такі доповіді:

    - "Литі вироби, технології, матеріали, засоби контролю та інформаційні системи для використання в хімічної промисловості", доповідач - Шинський Олег Йосипович, заступник директора Физіко-технічного інституту металів і сплавів НАН України, президент Асоціації сплавів

    - "Каталізатори нових поколінь для процесів знешкоджених газових викидів і отримання цінних хімічних продуктів", доповідач - Соловйов С.О., заступник директора з наукової работи Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України

    - "Новітні дослідження хімічної фіксації молекулярного азоту", доповідачі - проф. Клещов М.Ф. і проф. Близнюк О.М., Національний технічний університет "Харківський полiтехнiчний інститут

    - "Розробка та організація виробництва йоду на базі Північно-Сиваського родовища термальних йодовмісних вод України", доповідач - Вавулицький О.С., голова правління ВАТ "НВО "Йодобром"

   - Презентація робіт Інституту з проектування хімічних виробництв, Кисельов Микола Григорович, директор ПАТ «Укрхімпроект»

   - "Новітнє технологічне обладнання, матеріали та запчастини, що виробляються вітчизняними промисловими підприємствами та пропозиції щодо ефективності його використання у діючих хімічних виробництвах при проведенні капітальних ремонтів, модернізації та реконструкції хімічних підприємств", доповідач - Ашомок Сергій Віталійович, начальник бюро НГ і ХО ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе»

   -  "Інститут загальної та неорганічної хімії iм. В.I. Вернадського - виробництву", доповідач - Коздобін Костянтин Олександрович, професор, зав. відділом аналітико-інформаційного аналізу Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України

   Союз хіміків України має презентації цих доповідей і може надати їх за запитом на нашу ел. пошту, адресу якої розміщено в розділі "Контакти"

  На нараді також виступили:

    - Кашковський Володимир Ілліч, заступник директора Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України, на тему "Пропозиції по реалізації закінчених робіт інституту на підприємствах хімічної продукції"

    - Страшненко Анатолій Вікторович, к.х.н., на тему "Організаційні форми (кластерний підхід) взаємодії науки з виробництвом щодо реалізації наукових розробок на основі напівпродуктів (сировинних компонентів) вітчизняних підприємств"

    - Гринюк Віталій Дмитрович, директор дослідного виробництва Інституту органічної хімії.

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти